Aan onze Waardevolle Klanten en Partners,

De gebeurtenissen van de afgelopen weken hebben ongekende uitdagingen en zorgen gecreëerd in de Verenigde Staten en veel van de landen, en projecten waarmee we werken. Wij erkennen de impact van deze gebeurtenissen en verzekeren u dat onze primaire doelstellingen de veiligheid en veiligheid van onze klanten, medewerkers en partners blijven.
 
Vanaf het begin van de crisis hebben we bronnen gezocht voor accurate en up-to-date informatie en, indien nodig, hebben we ons voorbereidingsplan ten uitvoer gelegd om die input weer te geven. Aangezien deze uitdaging zich ontwikkelt en het zal blijven doen, zullen we de wijzigingen in onze plannen blijven doorvoeren, indien nodig met dezelfde doelstellingen in het achterhoofd-de veiligheid en beveiliging van onze klanten, medewerkers en partners.
Wij blijven onze faciliteiten exploiteren en onze diensten verzorgen in de normale cursus, omdat wij het belang van onze operaties erkennen voor uw voortdurende succes. Met het oog op de veiligheid en de veiligheid in het achterhoofd hebben we echter bepaalde veranderingen doorgevoerd ten gunste van onze klanten, medewerkers en partners.
 • We hebben de reinigingsprocedures verbeterd bij elk van onze faciliteiten. We maken gebruik van ozon 2ppm om elke bacterie of virus te schokken in onze faciliteiten, en voertuigen. We blijven reinigen van reinigende doekjes en handsanitizer voor gebruik door alle werknemers en bezoekers teOnze locaties.
 • Onze medewerkers van de klantenservice heeft een noodoperatie voorbereid die zorgt voor een lock-down van onze faciliteiten met ons personeel beschut op zijn plaats om verdere ondersteuning voor uw activiteiten mogelijk te maken. We verwachten dat we deze plannen zullen uitvoeren als gevolg van orders van overheidsinstanties of het begin van lokale infectie onder onze klanten of onze lokale beroepsbevolking. In het geval van een lockdown, kunnen we alleen toelaten ons personeel om toegang te krijgen tot een faciliteit, met inbegrip van elke kantoorruimte naast onze datacenter operaties. Om heel eerlijk te zijn, zouden we de voorkeur geven aan deze plannen om een noodplan te blijven, maar we staan klaar om de continuïteit van onze operaties te garanderen.
 • In een poging om de kans op blootstelling te verminderen, hebben we beperkt niet-essentiële reizen voor onze medewerkers.
 • In reactie op de acties van verschillende staat en lokale overheden om scholen te sluiten, kinderdagverblijven en het beperken van grote openbare bijeenkomsten. Sommige van onze medewerkers hebben de mogelijkheid om te telewerken om ervoor te zorgen dat ze gemoedsrust hebben. Verder blijven we hen eraan herinneren dat niet-essentiële, niet-werkreizen waar mogelijk moeten worden vermeden, met inbegrip van het vermijden van grote openbare bijeenkomsten.

Naast de maatregelen die we hebben uitgevoerd, kunt u ons helpen bij onze inspanningen om uw activiteiten te ondersteunen en het risico van blootstelling aan onze faciliteiten te verminderen. Met dat in gedachten, moedig uw personeel aan om te onthouden van het bezoeken van uw, of onze faciliteiten als ze een van de volgende bevestigend zou beantwoorden:

 • Heb je positief getest voor COVID-19?
 • Ervaart u momenteel koorts, pijn in het lichaam, keelpijn, hoesten, kortademigheid of andere griepachtige symptomen?
 • Heb je direct contact gehad met iemand die verdacht wordt of bevestigd heeft om COVID-19 te hebben?
 • Heb je gereisd naar een internationale locatie op dit moment vermeld in een CDC-reisadvies zoals China, Zuid-Korea, Iran, en Europa? 
Als antwoord bevestigend op een van de bovenstaande vragen beperkt uw vermogen om onze faciliteiten te bezoeken, neem dan contact op met ons team voor hulp. We hebben medewerkers staan, met inbegrip van onze "Remote Hands" om elke fysieke taak die u nodig hebt om te bereiken uitvoeren.
 
Wij erkennen het vertrouwen dat u in ons hebt geplaatst om uw lopende operaties te ondersteunen en we blijven diep toegewijd aan het verdienen van dat vertrouwen dagelijks, met name in moeilijke tijden.

 

Oprecht,

Todd J. Cleppe
Executive Engineer & Sales

Aan onze Waardevolle Klanten en Partners,

De gebeurtenissen van de afgelopen weken hebben ongekende uitdagingen en zorgen gecreëerd in de Verenigde Staten en veel van de landen, en projecten waarmee we werken. Wij erkennen de impact van deze gebeurtenissen en verzekeren u dat onze primaire doelstellingen de veiligheid en veiligheid van onze klanten, medewerkers en partners blijven.
 
Vanaf het begin van de crisis hebben we bronnen gezocht voor accurate en up-to-date informatie en, indien nodig, hebben we ons voorbereidingsplan ten uitvoer gelegd om die input weer te geven. Aangezien deze uitdaging zich ontwikkelt en het zal blijven doen, zullen we de wijzigingen in onze plannen blijven doorvoeren, indien nodig met dezelfde doelstellingen in het achterhoofd-de veiligheid en beveiliging van onze klanten, medewerkers en partners.
Wij blijven onze faciliteiten exploiteren en onze diensten verzorgen in de normale cursus, omdat wij het belang van onze operaties erkennen voor uw voortdurende succes. Met het oog op de veiligheid en de veiligheid in het achterhoofd hebben we echter bepaalde veranderingen doorgevoerd ten gunste van onze klanten, medewerkers en partners.
 • We hebben de reinigingsprocedures verbeterd bij elk van onze faciliteiten. We maken gebruik van ozon 2ppm om elke bacterie of virus te schokken in onze faciliteiten, en voertuigen. We blijven reinigen van reinigende doekjes en handsanitizer voor gebruik door alle werknemers en bezoekers teOnze locaties.
 • Onze medewerkers van de klantenservice heeft een noodoperatie voorbereid die zorgt voor een lock-down van onze faciliteiten met ons personeel beschut op zijn plaats om verdere ondersteuning voor uw activiteiten mogelijk te maken. We verwachten dat we deze plannen zullen uitvoeren als gevolg van orders van overheidsinstanties of het begin van lokale infectie onder onze klanten of onze lokale beroepsbevolking. In het geval van een lockdown, kunnen we alleen toelaten ons personeel om toegang te krijgen tot een faciliteit, met inbegrip van elke kantoorruimte naast onze datacenter operaties. Om heel eerlijk te zijn, zouden we de voorkeur geven aan deze plannen om een noodplan te blijven, maar we staan klaar om de continuïteit van onze operaties te garanderen.
 • In een poging om de kans op blootstelling te verminderen, hebben we beperkt niet-essentiële reizen voor onze medewerkers.
 • In reactie op de acties van verschillende staat en lokale overheden om scholen te sluiten, kinderdagverblijven en het beperken van grote openbare bijeenkomsten. Sommige van onze medewerkers hebben de mogelijkheid om te telewerken om ervoor te zorgen dat ze gemoedsrust hebben. Verder blijven we hen eraan herinneren dat niet-essentiële, niet-werkreizen waar mogelijk moeten worden vermeden, met inbegrip van het vermijden van grote openbare bijeenkomsten.

Naast de maatregelen die we hebben uitgevoerd, kunt u ons helpen bij onze inspanningen om uw activiteiten te ondersteunen en het risico van blootstelling aan onze faciliteiten te verminderen. Met dat in gedachten, moedig uw personeel aan om te onthouden van het bezoeken van uw, of onze faciliteiten als ze een van de volgende bevestigend zou beantwoorden:

 • Heb je positief getest voor COVID-19?
 • Ervaart u momenteel koorts, pijn in het lichaam, keelpijn, hoesten, kortademigheid of andere griepachtige symptomen?
 • Heb je direct contact gehad met iemand die verdacht wordt of bevestigd heeft om COVID-19 te hebben?
 • Heb je gereisd naar een internationale locatie op dit moment vermeld in een CDC-reisadvies zoals China, Zuid-Korea, Iran, en Europa? 
Als antwoord bevestigend op een van de bovenstaande vragen beperkt uw vermogen om onze faciliteiten te bezoeken, neem dan contact op met ons team voor hulp. We hebben medewerkers staan, met inbegrip van onze "Remote Hands" om elke fysieke taak die u nodig hebt om te bereiken uitvoeren.
 
Wij erkennen het vertrouwen dat u in ons hebt geplaatst om uw lopende operaties te ondersteunen en we blijven diep toegewijd aan het verdienen van dat vertrouwen dagelijks, met name in moeilijke tijden.

 

Oprecht,

Todd J. Cleppe
Executive Engineer & Sales

By onestop-solutions Admin

Deel:

Net toegevoegd aan uw wishlist:
Je hebt zojuist dit product aan de winkelwagen toegevoegd: